Email: mail@dtrz.com.ua

About Us

HomeAbout Us

Чудова технологія в першу чергу
спирається на чудові співвідносини.

Ми надаємо високоякісні послуги через висококваліфікованих працівників, забезпечуючи гнучкість та безперебійне виконання ваших проектів.
ПрАТ "ДТРЗ"

Історія динамічних та прогресивних рішень

1884. Заснування

Підприємство було засноване в 1884 році як головні паровозні майстерні Катерининської залізниці (ремонтували до 200 одиниць паровозів і тендерів на рік).

1929. Завод

У 1929 році майстерні були перейменовані в завод.

1941—1945

Після початку Великої Вітчизняної війни, в зв’язку з наближенням до міста лінії фронту, завод був евакуйований в тил – на Ташкентський паровозоремонтний завод і Омський паровозоремонтний завод, де крім ремонту рухомого складу займався виготовленням авіабомб, снарядів, мін, мінометів, бронепоїздів та іншої продукції.

1960-1990

У 1965 році завод був перейменований з паровозоремонтного в тепловозоремонтний, а в 1970-ті був реконструйований. До початку 1990-х років завод вже виконував ремонт тепловозів серії 2ТЕ10, ЧМЕ3, тепловозних дизелів і випуск запасних частин.

1995-2004

У березні 1995 року Верховна Рада України внесла завод до переліку підприємств, приватизація яких заборонена в зв’язку з їх загальнодержавним значенням. У липні 1998 року завод був включений в перелік підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України. У вересні 2004 року завод був переданий в управління міністерства транспорту і зв’язку України.

Сьогодні

Відповідно до вимог Закону України «Про акціонерні товариства», наказів Міністерства інфраструктури України та наказу по підприємству № 446 від 23.05.2011 року Відкрите акціонерне товариство «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» змінив свою назву. Згідно Статуту, новою назвою заводу є: Приватне акціонерне товариство «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» (ПрАТ «ДТРЗ»).

Генеральний директор

Дядченко Юрій Юрійович

Апарат Управління

Заступник генерального директора з науково-технічних питань.

Заступник генерального директора.

Заступник генерального директора.

Іван Бабенко

Головний інженер.

Анатолій Юрченко

Директор з виробництва.

Тетяна Прокопенко

В.о. головного бухгалтера